Kadeci MOS Wola wygrali turniej ćwierćfinałowy MP w Białymstoku.

Drużyna kadetów MOS Wola wygrała trzeci mecz w turnieju, pokonując Avię Świdnik 3:1. Jako zwycięzca turnieju, MOS Wola będzie organizatorem turnieju półfinałowego mistrzostw Polski, za dwa tygodnie. Gratulacje !

Drużyna kadetów MOS Wola wygrała trzeci mecz w turnieju, pokonując Avię Świdnik 3:1. Jako zwycięzca turnieju, MOS Wola będzie organizatorem turnieju półfinałowego mistrzostw Polski, za  dwa tygodnie. Gratulacje !

MOS Wola - Avia Świdnik 3:1 (25:17)(28:30)(27:25)(25:20)

Skład MOS Wola:
Drzyzga, Nassalski, Neneman, Trzciński, Otto, Schamlewski , Guz (libero) oraz Guła, Chilimoniuk, Gawryszewski.

Drużyna kadetów MOS Wola wygrała również trzeci mecz na turnieju w Białymstoku. Siatkarze Avii Świdnik mieli jeszcze szanse na awans, w przypadku zwycięstwa z MOS-em i walczyli bardzo ambitnie o każdą piłkę.
O walce najlepiej mogą świadczyć wyniki drugiego i trzeciego seta. W pierwszym i czwartym secie zdecydowanie górowali siatkarze MOS Wola.
Trener Krzysztof Gałecki pochwalił za dzisiejszy występ zmienników, którzy dali bardzo pozytywne zmiany. Za Trzcińskiego wszedł Guła, który ostatnio nie grał zbyt wiele oraz za Otto wszedł Chilimoniuk i spisał się bardzo dobrze.

Trzy mecze i trzy zwycięstwa , pierwsze miejsce w turnieju - to bardzo dobry wynik drużyny kadetów. Gratulacje dla zawodników i trenera !

Za dwa tygodnie MOS Wola będzie organizatorem turnieju półfinałowego mistrzostw Polski, bo zgodnie z regulaminem, zwycięzca ćwierćfinału w Białymstoku jest gospodarzem półfinału.