Juniorzy MOS Wola wygrali turniej ćwierćfinałowy w Białej Podlaskiej

Zwycięstwem 3:0 z Białą Podlaską juniorzy MOS Wola zakończyli udział w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski. Trzy mecze, trzy zwycięstwa i pierwsze miejsce w turnieju. Za dwa tygodnie turniej półfinałowy w Warszawie, na Rogalińskiej !

MOS Wola - Serbinów Biała Podlaska 3:0 (25:17)(25:18)(25:17)

Żurek, Wojtaszek, Iliński, Kostrzewa, Pawlewicz, Michor, Jonak (libero) oraz Drzyzga, Nowocień, Kaczmarek. Nie wchodzili na boisko przeziębieni Strzeżek i Dziubański.

W trzecim meczu turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski juniorzy MOS Wola zdecydowanie pokonali gospodarzy turnieju, UKS Serbinów Biała Podlaska.
Tylko na początku pierwszego seta gospodarze walczyli z ogromnym animuszem. Potem górę wzięła konsekwencja i skuteczność naszych siatkarzy.
We wszystkich setach MOS Wola kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i wyraźnie pokonał rywali. Za chorego Strzeżka w szóstce zagrał Konrad Kostrzewa. Potem zmienił go Igor Łukasik i zagrał bardzo dobrze, już do końca meczu.

W drugim meczu trzeciego dnia turnieju Chemik Olsztyn - Piętnastka Białystok 3:0

Tabela końcowa:

1. MOS Wola Warszawa   6 pkt   9:1 sety
2. Chemik Olsztyn            5 pkt   7:4
-------------------------------------------------
3. Serbinów Biała Podlaska
4. Piętnastka Białystok

Za dwa tygodnie turniej półfinałowy odbędzie się w Warszawie, a gospodarzem będzie MOS Wola.