Drugie zwycięstwo juniorów MOS Wola w Białej Podlaskiej.

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 z Chemikiem Olsztyn w drugim dniu turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski. W Warszawie na Rogalińskiej Szóstka Biłgoraj wygrała 3:0 z Olsztynem i w ten sposób nasze juniorki już awansowały do półfinału mistrzostw Polski.

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 z Chemikiem Olsztyn w drugim dniu turnieju ćwierćfinałowego mistrzostw Polski.

MOS Wola - Chemik Olsztyn 3:1 (25:22)(23:25)(25:16)(25:18)

Drzyzga, Wojtaszek, Iliński, Strzeżek, Pawlewicz, Michor, Jonak (libero) oraz Kaczmarek, Nowocień, Łukasik, Żurek.

W pierwszym secie meczu z  Chemikiem  Olsztyn siatkarze MOS Wola grali bardzo konsekwentnie i mimo dobrej gry olsztynian wygrali pewnie 25:22.

Fatalnie MOS Wola rozpoczął drugiego seta. Było 1:7, 2:8 ale po coraz bardziej konsekwentnej grze naszego zespołu, udało się dojść rywali na 17:17 i 18:18. Potem nieznacznie prowadzili nasi siatkarze, ale po trzech naszych błędach w samej końcówce, MOS Wola przegrał partię 23:25.

Następne dwa sety to coraz lepsza gra juniorów MOS Wola. Chemik Olsztyn nie był w stanie grac bardzo dobrze przez dłuższy okres gry i dwa ostatnie sety MOS Wola wygrał zdecydowanie do 16 i 18.

W drugim meczu Serbinów Biała Podlaska pokonał UKS 15 Białystok 3:0.
-----------------------------------------------------------------------------------------

AWANS  JUNIOREK  MOS WOLA DO PÓŁFINAŁÓW  MISTRZOSTW POLSKI

W drugim dniu turnieju juniorek w Warszawie, przy Rogalińskiej odbył się jeden mecz.
Szóstka Biłgoraj - Warmiss Olsztyn 3:0

Ten wynik sprawił, że Szóstka Biłgoraj i MOS Wola już uzyskały awans do 1/2 mistrzostw Poslki.

Jutro o 12,00 mecz o pierwsze miejsce MOS Wola - Szóstka Biłgoraj.