Chłopcy z rocznika 1993 zakończyli rozgrywki

W ostatnim tygodniu chłopcy z rocznika 1993, startujący w rozgrywkach młodzików jako MOS Wola II, rozegrali cztery ostatnie mecze w mistrzostwach Mazowsza. Dwa z nich wygrali i dwa przegrali.

W ostatnim tygodniu chłopcy z rocznika 1993, startujacy w rozgrywkach młodzików jako MOS Wola II, rozegrali cztery ostatnie mecze w mistrzostwach Mazowsza. Dwa z nich wygrali i dwa przegrali.

W ostatnim czasie drugi zespół młodzików rozegrał cztery spotkania.

11 stycznia w rewanżowym spotkaniu z WUKS Junior Stolarką Wołomin , rozegranym na Woli, chłopcy z rocznika ’93, jako MOS Wola II,  wygrali 2:0. Pierwszy set to nerwowa gra z obu stron z dramatyczną końcówką. Najpierw piłka setowa dla MOS-u,  potem dla Wołomina i w końcu zwycięstwo gospodarzy do 26. Drugi set to poprawa gry MOS-u i zdecydowane zwycięstwo do 12.

W sobotę, 13 stycznia, pierwsze spotkanie na szczycie rocznika ’93. MOS gościł zespół rówieśników - Metra III. To był ładny mecz z obu stron, z licznymi akcjami w obronie, dobrymi atakami i długimi akcjami. W pierwszym secie lepsi byli goście i zdecydowanie wygrali do 20. Jednak drugi set to duża przewaga MOS-u – wysokie zwycięstwo do 15. Decydujący, trzeci set to początkowo wyrównana walka, lecz końcówce zadecydowało większe doświadczenie zawodników z Metra, którzy zwyciężyli do 11.

19 stycznia odbyło się rewanżowe spotkanie z Metrem III. Mecz był bardzo wyrównany i oba zespoły grały z dużą wolą walki. Natomiast scenariusz spotkania był odmienny niż na Woli. Pierwszego seta wygrał MOS do 23 a w drugim secie chłopcy rozprężając się, ulegli do 22.

Trzeci set, to  ciągłe zmiany prowadzenia lecz w dramatycznej końcówce bardziej odporni psychicznie okazali się chłopcy z MOS-u wygrywając co 15. Trzeba młodą drużynę pochwalić za dobrą postawę i dużą wolę walki.

20 stycznia , niestety, drużyna Młodzików II MOS-u Wola  uległa gospodarzowi spotkania, zespołowi UKS Olimp Ostrołęka 0:2. Gospodarze osłabieni brakiem 3 najlepszych zawodników, którzy pojechali na turniej z kadetami rozegrali dobry mecz wygrywając do 13. Mosowcy początkowo podjęli walkę i mecz obfitował w długie akcje i dobre obrony z obu stron. O zdobywaniu punktów dla Ostrołęki decydowały ich skuteczne ataki i błędy własne w MOS-ie. Drugi set to nieco lepsza gra MOS-u, ale niestety chłopcy nie znaleźli recepty na dobrą grę Olimpu i ulegli do 20.

W ten sposób zespół młodzików z rocznika 1993 zakończył udział w rozgrywkach młodzików sezonu 2006/2007.