Aktualności

19.01.2007

Dwie porażki kadetów MOS Wola, po wyrównanych meczach.

Kadeci MOS Wola przegrali dwa ostatnie mecze w rozgrywkach Mazowsza, ale po wyrównanych pojedynkach. W Wołominie przegrali 1:3 ze Stolarką, a z MDK 2:3 na wyjeździe. Teraz wystąpią w finale wojewódzkim, już z Fabianem Drzyzgą, który przyjedzie z SMS.

  • Kadeci szykują się do turnieju finałowego
    Kadeci szykują się do turnieju finałowego
Kadeci MOS Wola przegrali dwa ostatnie mecze w rozgrywkach Mazowsza, ale po wyrównanych pojedynkach. W Wołominie przegrali 1:3 ze Stolarką, a z MDK 2:3 na wyjeździe. Teraz wystąpią w finale wojewódzkim, już z Fabianem Drzyzgą, który przyjedzie z SMS.


Stolarka Wołomin - MOS Wola 3:1 (26:24)(17:25)(26:24)(25:23) 
Skład MOS Wola:
Schamlewski,Nassalski,Komornicki,Otto,Trzcinski,Neneman libero Guz oraz
Markowski,Behr Mateusz,Stefaniuk.
rezerwowi : Guła,Behr Maciek,
Był to mecz "ostatniej szansy" zakwalifikowania się do dalszych rozgrywek w mistrzostwach Polski,  bez "dodatkowego" turnieju finałowego. Jednak baaardzo długo trwający mecz, nie udało się kadetom MOS-u wygrać. W czasie meczu wielokrotnie gasło światło , pojedynek trwał bardzo długo , w sumie około 4 godzin !
Na dodatek, jak relacjonuje trener K. Gałecki , zmęczeni tą nienormalną sytuacją sędziowie tego meczu, znacznie utrudnili zadanie naszej drużynie i nie chcieli by spotkanie trwało jeszcze dłużej.

MKS MDK Warszawa - MOS Wola 3:2
Skład MOS Wola jak poprzednio, dołączył po przerwie Karol Chilimoniuk . Mecz z MDK to mecz walki i przegrany dopiero po pięciu setach.

Rozgrywki mazowieckie zakończone.
Teraz w drużynie kadetów MOS Wola następuje pełna mobilizacja na turnirej finałowy o mistrzostwo Mazowsza.
Do zespołu dołączy nasz zawodnik z SMS Spała, reprezentant Polski , Fabian Drzyzga, który jest kadetem. Mimo to,  bardzo pomógł w sukcesie naszym juniorom, w turnieju finałowym przed tygodniem. Mamy nadzieję, że wzmocniona  drużyna kadetów powalczy ambitnie w turnieju za tydzień.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy