Juniorki MOS Wola mistrzyniami Mazowsza !

Drużyna juniorek MOS Wola wygrała także drugi mecz finałowy ze Spartą Warszawa, tym razem 3:1 na Rogalińskiej i wywalczyła tytuł mistrzyń Mazowsza. Gratulacje dla dziewcząt i trenerów !

W meczu rewanżowym Finału o Mistrzostwo Mazowsza znów swoją wyższość pokazały nasze siatkarki.

MOS Wola - Sparta Warszawa 3:1 (25:14, 21:25, 25:22, 25:20)

Wynik wysoki 3:1 dla MOSu, ale  emocji nie brakowało. Nasze zawodniczki podeszły do meczu mocno skoncentrowane. Pierwszy set bez historii , wygrany z dużą przewagą do 14.

Jednak zbyt łatwa wygrana rozluźniła zespół MOSu i po dobrym początku drugiego, seta zakończył się on zwycięstwem Sparty do 21.

Trzeci set to wyrównana gra, nerwy na boisku i na ławce trenerskiej. W końcówce lepszy jednak MOS i prowadzenie w meczu 2:1. Czwarty set od początku do końca pod kontrolą naszych zawodniczek i zwycięstwo do 20, a cały mecz 3:1.

W dwumeczu ze Spartą nasze juniorki pokazały ogromną determinację, wolę walki, ambicję i to, że z każdego wyniku można wygrać mecz (nawet, gdy idzie ciężko i przegrywa się 0:2 w setach). Mecze stały na dobrym poziomie, dużo było długich akcji, ofiarnych obron, efektownych ataków. Na pewno mecze te przydadzą się obu zespołom w dalszych rozgrywkach o Mistrzostwo Polski.

Dzięki zdobyciu tytułu Mistrzyń Mazowsza będziemy w hali MOSu organizatorem ¼ MP juniorek w dniach 2-4.02.2007r.

Podziękowania dla zawodniczek za ciężką pracę, (którą widać w coraz lepszej grze) oraz rodzicom za życzliwość i gorący doping. Oby tak dalej.

W dzisiejszym meczu zagrały: Grabowska Gabrysia, Kożon Iza, Stawicka Joanna, Petrykowska Agata, Lizińczyk Gosia, Tustanowska Ania, Dudek Magda, Kunysz Ania, Fiuk Kasia, Przepiórka Ola, Słumińska Gosia.