Aktualności

11.01.2007

Porażka osłabionego zespołu siatkarzy BT Polska MOS Wola z Uniwersytetem.

Pierwszej porażki doznali siatkarze BT Polska MOS Wola , którzy zdecydowanie prowadzą w rozgrywkach seniorów na Mazowszu. Drużyna MOS Wola, w bardzo okrojonym składzie przegrała 0:3 , z AZS Uniwersytet Warszawski , na wyjeździe.

  • Osłabieni siatkarze MOS Wola przegrali z Uniwersytetem
    Osłabieni siatkarze MOS Wola przegrali z Uniwersytetem

Pierwszej porażki doznali siatkarze BT Polska MOS Wola , którzy zdecydowanie prowadzą w rozgrywkach seniorów na Mazowszu. Drużyna MOS Wola, w bardzo okrojonym składzie, przegrała 0:3 z AZS Uniwersytet na wyjeździe.

AZS Uniwersytet Warszawski - BT Polska MOS Wola 3:0 (25:14)(25:16)(25:15)

Skład MOS Wola:
Makowski, Dziubański, Gałązka, Kostrzewa, Najmowicz, Kaczmarek, Jonak (libero) oraz Marchwicki, Kazimierczak, Białorudzki.

W mocno rezerwowym składzie wystapili siatkarze BT Polska MOS Wola w meczu rewanżowym z Uniwersytetem. Spowodowane to było faktem, że od jutra nasza drużyna juniorów wystąpi w finałowym turnieju o mistrzostwo Mazowsza i  w dzisiejszym meczu zagrali przede wszystkim zmiennicy, a nie zawodnicy z podstawowego składu.

Jak relacjonuje trener P. Najmowicz , nasz zespół wyraźnie ustępował przeciwnikom we wszystkich setach. Przede wszystkim nie było walki i nie było w drużynie MOS-u kończącego ataku, nawet po udanych obronach czy po dobrym przyjęciu zagrywki, dlatego przewaga rywali była tak zdecydowana.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy