Porażka młodzików MOS Wola z Jadarem w Radomiu.

Młodzicy MOS Wola przegrali w Radomiu 1:2 mecz, który wydawał się już wygrany. W pierwszym secie MOS wygrał 25:15 , a w drugim prowadząc wyraźnie 16:12..młodzi siatkarze stracili koncentrację i przegrali 27:29. Trzeci set też dla Radomia.

Nie udała się wyprawa młodzików na mecz rewanżowy do Radomia z Jadarem.

Nasi zawodnicy ulegli gospodarzom 1:2 (25:15, 27:29, 9:15).

Pierwszy set i część drugiego (do stanu 16:12 dla nas) nie zapowiadał porażki. To nasi przeciwnicy tracili chęci do gry i wiarę w zwycięstwo.

Jednak w pewnej chwili wszystko się odmieniło. Nasi chłopcy uwierzyli, że jest już po meczu, myślami byli już w szatni i drodze powrotnej. W grę wkradła się nerwowość (spotęgowana przez kilka decyzji sędziów) nieporozumienia i po nerwowej walce porażka.

Ten mecz mógł już zapewnić naszym młodzikom pierwsze miejsce w grupie, a tak trzeba walczyć do końca rozgrywek grupowych na pełnej mobilizacji i koncentracji.

Oby ten mecz dał naszym młodym siatkarzom nauczkę, że grać skoncentrowanym trzeba do końca meczu, a nie przez jego część. I oby taki mecz zdarzył się po raz ostatni w ich karierze.

W Radomiu zagrali: Urbański Tomasz, Strzeżek Bartek, Linka Kuba, Michalak Michał, Gluz Mateusz, Czech Arek, Tkaczyk Adrian, Skolimowski Michał, Maluha Patryk, Ćwikła Bolek, Krysztofiak Bartek.