Dwa wygrane mecze juniorek MOS Wola.

Juniorki MOS Wola pokonały w Siedlcach Ósemkę 3:0 w rozgrywkach juniorek, a następnie już w lidze seniorek wygrały z Ateną Warszawa 3:0.

Bardzo pracowicie spędziły niedzielę nasze juniorki. Najpierw przypieczętowały awans do Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza juniorek pokonując w Siedlcach Ósemkę 3:0 (25:19, 25:12, 25:22), a potem w Warszawie już jako seniorki wygrały z Ateną 3:0 (25:8, 25:21, 25:16).

W pierwszym meczu w Siedlcach nasze juniorki do awansu potrzebowały tylko 33 małe punkty w trzech setach. Nie było to zbyt trudne zadanie, pomimo dość luźnego podejścia do meczu naszej drużyny. Chwile mobilizacji pozwoliły wykonać plan z nawiązką i wygrać cały mecz 3:0. Dzięki temu nasze dziewczęta będą gospodyniami Turnieju Finałowego o Mistrzostwo Mazowsza Juniorek, który odbędzie się w dniach 12-14.01.2007r, a wystąpią w nim zespoły Sparty Warszawa (zwycięzca drugiego półfinału), Volley Wołomin (zawodniczka w SMS) i MOS Wola. Dwa najlepsze zespoły uzyskają awans do ¼ MP.

W drugim meczu dzisiejszego dnia naszym zawodniczkom koncentracji starczyło tylko na pierwszego seta. Świadczy to o mało profesjonalnym podejściu naszych dziewcząt do niektórych spotkań i przeciwników. Potrafią zagrać mecze na wysokim poziomie, które niestety przeplatają się z grą, za którą można się tylko wstydzić. Niedługo zespół juniorek czekają bardzo ważne mecze oby na wysokim poziomie.

W dniu dzisiejszym zagrały: Grabowska Gabrysia, Kożon Iza (tylko z Siedlcami), Stawicka Joanna, Petrykowska Agata, Lizińczyk Gosia, Tustanowska Ania, Dudek Magda, Kunysz Ania, Fiuk Kasia, Przepiórka Ola, Gniadzik Gosia, Słumińska Gosia.