Zwycięstwo kadetów MOS Wola z Metrem w fazie finałowej mistrzostw Mazowsza.

Kadeci MOS Wola zrewanżowali się drużynie Metra za porażkę na wyjeździe 1:3 i we własnej hali na Rogalińskiej, po bardzo dobrej grze, wygrali z Metrem 3:0.

MOS Wola - KS Metro 3:0 (25:19)(25:22)(26:24)

Skład MOS Wola :Schamlewski,  Nassalski,  Komornicki,  Otto, Trzciński,  Neneman, libero-Guz oraz Stefaniuk, rezerwowi: Behr Mateusz , Markowski, Osiecki, Gawryszewski .

Kadeci MOS-u zagrali bardzo dobry mecz i pokazali, ze jeszcze powinni powalczyć w tegorocznych rozgrywkach.
Poprzednio kadeci ponieśli porażki z Metrem i z Jadarem Radom, ale zwycięstwem z Metrem w meczu rewanżowym udowodnili, że mogą pokonać każdego.

Jak powiedział trener Krzysztof Gałecki w meczu tym wyróżnili się  Schamlewskii Nassalski, ale cały zespół zasłużył na pochwałę. Dwa pierwsze sety MOS Wola wygrał wyraźnie, natomiast cieszy wygrana w trzecim secie, a szczególnie determinacja z jaką nasz zespół wyciągnął ze stanu 19-22, by ostatecznie wygrać seta 26:24 i cały mecz 3:0.

Obecnie trwa runda finałowa mistrzostw Mazowsza. Jeśli kadetom MOS Wola  nie uda się wywalczyć jednego z dwóch miejsc premiowanych awansem do rozgrywek na szczeblu centralnym, to naszemu klubowi przysługuje jeszcze udział w dodatkowym turnieju finałowym , już z udziałem Fabiana Drzyzgi, który jest w SMS Spała.