W rewanżu siatkarze BT Polska MOS Wola także wygrali 3:0 w Zielonej.

Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali , bez straty seta, rewanżowy mecz w lidze okręgowej mężczyzn, mimo że w specyficznej salce w Zielonej drużynom przyjezdnym nie jest łatwo. I nadal są zespołem niepokonanym w rozgrywkach ligi okręgowej.

Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali , bez straty seta,  rewanżowy mecz w lidze okręgowej mężczyzn, mimo że w specyficznej salce w Zielonej drużynom przyjezdnym nie jest łatwo.

UKS Volley Zielona - BT Polska MOS Wola 0:3 (22:25)(17:25)(18:25)

Żurek, Łukasik, Gałązka, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Jonak (libero) oraz Makowski, Dziubański, Kaczmarek, Kostrzewa.

W trudnych warunkach , w małej salce w Zielonej, nasi siatkarze bez straty seta wygrali mecz rewanżowy z wiceliderem grupy z Zielonej.

Specyficzna , za mała salka i żywiołowy doping miejscowej publiczności, siedzącej prawie na boisku, obok dobrej gry miejscowej drużyny, to zawsze wielkie wyzwanie dla drużyn przyjezdnych.
I tym razem zdarzały się niespodziewane sytuacje, jak chwytanie za rękę przez miejscowych kibiców, zagrywającego przyjezdnego rywala.

Najważniejsze, że nasi zawodnicy zagrali dobry mecz. Trener wyróznił Igora Łukasika za przyjęcie, które w niskiej salce ma bardzo duże znaczenie. Przez długie momenty był to mecz walki i mimo wygranej 3:0 nie był to łatwy pojedynek.