Aktualności

08.08.2018

Mecz na szczycie w Białej Podlaskiej

We wtorkowe upalne popołudnie rozegrano mecz piłkarski Trenerzy kontra drużyna Kadetów. Spotkanie rozgrywano w bardzo wysokim tempie i licznie zgromadzeni kibice (młodsi kadeci oraz młodzicy) mogli zobaczyć wiele efektownych akcji z obu stron.

Kadeci ostatecznie wygrali 10:7, jednak po bardzo wyrównanym spotkaniu. Co więcej to od początku drużyna Trenerów prowadziła grę i na przerwę schodziła prowadząc 5:4. Niestety upał i brak zmian dał w końcówce znać o sobie doświadczonym zawodnikom.

Jeśli chodzi o indywidualne wyróżnienie to bez wątpienia należy się ono bramkarzowi- kierownikowi wyjazdu, panu Andrzejowi Kulikowi, który fenomenalnymi paradami popisywał się i co raz ośmieszał młodszych zawodników. W środku pola walcem nie do przejścia był Dyrektor Paweł Wasilewski, który rozdzielał piłki niczym Grzegorz  Krychowiak w najlepszej formie.

Ostatecznie jednak Kadeci pokazali swoją siłę i to oni mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Wielkie brawa i liczymy, że dobre przygotowanie pokażą już od września na parkiecie siatkarskim.

Zapraszamy do obejrzenia fotogaleii z meczu: https://www.facebook.com/moswola/photos/pcb.1981600848565467/1981599061898979/?type=3&theater

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy