Aktualności

18.12.2006

Juniorzy MOS Wola przegrali z Jadarem w Radomiu.

Niepowodzeniem zakończyła sie wyprawa juniorów MOS Wola do Radomia. Nasza drużyna przegrała 0:3 z Jadarem Radom i teraz o awans do mistrzostw Polski będzie musiała walczyć w turnieju finałowym.

  • Juniorzy przegrali w Radomiu
    Juniorzy przegrali w Radomiu

Niepowodzeniem zakończyła się wyprawa juniorów MOS Wola do Radomia. Nasza drużyna przegrała 0:3 z Jadarem Radom i teraz o awans do mistrzostw Polski będzie musiała walczyć w turnieju finałowym. 

Jadar Radom - MOS Wola 3:0 (25:17)(25:20)(25:15)

Siatkarze Jadaru Radom w drugim meczu wzięli srogi rewanż za porazkę 1:3 w Warszawie, na Rogalińskiej.
Radomianie udowodnili , że mają bardzo silny zespół. Najpierw w grupie eliminacyjnej zajęli pierwsze miejsce, po dwóch zwycięstwach z Metrem Warszawa, a teraz okazali się lepsi w dwumeczu z MOS Wola (1:3 i 3:0).

W dzisiejszym spotkaniu Jadar Radom miał zdecydowaną przewagę. Radomianie wygrali pierwszego seta 25:17, mając lepszą zagrywkę i większą siłę ataku. Jedynie w drugim secie MOS Wola mógł zapewnić sobie inny przebieg rywalizacji, gdyby utrzymał przewagę , którą uzyskał. MOS Wola  prowadził 11:7, 16:12 , ale bardzo dobra gra dryżyny radomskiej sprawiła, że Jadar wygrał jednak seta 25:20.
W trzeciej partii Jadar Radom grał nadal bardzo dobrze, a siatkarze MOS Wola nie byli w stanie nawiązać wyrównanej walki i ulegli wyraźnie 15:25.
Gratulacje dla drużyny z Radomia.

Juniorzy MOS Wola mają zagwarantowany udział w turnieju finałowym o mistrzostwo Mazowsza , ponieważ mają trzech zawodników w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale. Fabian Drzyzga, Jakub Nowocień i Dawid Michor przyjadą wzmocnić drużynę MOS Wola w tym turnieju.

Do turnieju finałowego awansuje jeszcze na pewno Metro Warszawa , które też ma zawodnika w SMS Spała (J. Króla). W drugiej parze półfinałowej mistrzostw Mazowsza walczą Metro z MKS MDK Warszawa. Jeśli rywalizację wygrają siatkarze Metra,to w finale zagrają trzy drużyny , Metro, Jadar i MOS Wola, jeśli natomiast w półfinale lepsi okażą się siatkarze MDK Warszawa, to oni też wywalczą awans i w turnieju finałowym zagrają cztery drużyny.
Emocji w rywalizacji juniorów na Mazowszu czeka nas jeszcze bardzo dużo.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy