Mistrzostwa Mazowsza pod znakiem sukcesów kat. młodzik MOS WOLA

Zawody piłki plażowej Młodziczek i Młodzików odbyły się w systemie dwudniowym 23 i 24 czerwca 2018 w Warszawie przy ul. Koncertowej. Gorąca temperatura na boiskach w czasie rywalizacji i dżdżysta aura towarzyszyły sukcesom Młodzików i Młodziczek.

Dominacja młodzików UMKS MOS WOLA W-wa w piłce plażowej na Mazowszu! Młodzicy trenera Tomasza Kellera zdominowali turniej piłki plażowej o Mistrzostwo Mazowsza, rozgrywany w weekend 23- 24.06.2018 na warszawskim Ursynowie. Bezkonkurencyjna okazała się para Chodziński Kacper/ Ziółkowski Jędrzej, którzy w finale pokonali inną parę MOSu- Wiktor Wojciechowski/ Piotr Krajewski. W niebieskich barwach starowali również: Stefan Anysz/ Mateusz Mrozek oraz Adam Jedyński/ Jeremi Krzysztoń.

3. miejsce w turnieju zajęła para Mariusz Gościański/ Marcin Bruliński (PLAS Warszawa),

4. miejsce w turnieju zajęli Bartłomiej Matyja / Krzysztof Piecek (KS Metro W-wa,

5. Piotr Prekurat / Mikołaj Łupiński (KPS 1 Siedlce)

Gratulujemy i życzymy powodzenia w półfinałach Mistrzostw POLSKI!!!

Para Młodziczek Butryn/Czarnocka 5 na Mazowszu i 3 w klasyfikacji Mistrzostw Warszawy.

Pozostałe pary : Kulik/Gawęda, Kaczmarzyk/Malinowska i Wójcik/Gemzała(KS Metro) nie zakwalifikowały się do turnieju.