Aktualności

14.12.2006

Drugie zwycięstwo siatkarek MOS Wola w lidze seniorek

Siatkarki MOS Wola (juniorki i kadetki) odniosły kolejne zwycięstwo w lidze okręgowej seniorek, zwyciężając na Rogalińskiej zespół AZS AWF II Warszawa 3:0.

  • Juniorki MOS Wola graja w lidze okręgowej seniorek
    Juniorki MOS Wola graja w lidze okręgowej seniorek

W kolejnym meczu ligi seniorek nasze dziewczęta pokonały zespół AZS AWF II Warszawa 3:0 (25:14, 25:18, 25:15).
Choć wynik świadczy o dość gładkim zwycięstwie to jednak każdy punkt trzeba było ciężko wywalczyć. Nasze dziewczęta zagrały wreszcie na pełnej mobilizacji i pokazały, że już bardzo dużo potrafią , a jeszcze drzemią w nich ogromne możliwości.
Nasze seniorki, (na co dzień juniorki i kadetki) zagrały bardzo dobrze w każdym elemencie siatkarskim. Bardzo dobrze funkcjonował blok, obrona i atak. Po dziewczynach widać było, że chce im się grać i nie ma piłek straconych. Tak grający zespół chcielibyśmy oglądać na każdym meczu. Ważną rzeczą teraz jest, aby dziewczęta nie popadły w samozachwyt, ale żeby grały dalej tak skoncentrowane, bo jeszcze wiele meczy jest do wygrania w tym sezonie, a to był tylko mały kroczek dający wiele nadziei.
W sobotę o godz.10.30 nasze "seniorki"  zagrają kolejny mecz tym razem na wyjeździe z liderem rozgrywek Spartą Warszawa. W meczu seniorek z AZS AWF II zagrały  : Grabowska Gabrysia, Lizińczyk Gosia, Kunysz Ania, Stawicka Asia, Petrykowska Agata, Tustanowska Ania, Dudek Magda, Fiuk Kasia, Słumińska Gosia, Kurek Ela, Ilewicz Ada, Szymczak Asia.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy