Dwa medale Mistrzostw Mazowsza w kategorii 4 chłopców rocznika 2005

Chłopcy trenera Konrada Nassalskiego zdobyli pierwsze i drugie miejsce w mistrzostwach Mazowsza Kinder+Sport w minisiatkówce. Gratulacje!

W dniu 03.06.2018 w Mrozach został rozegrany ostatni finałowy turniej o mistrzostwo Mazowsza w kategorii czwórek chłopców. W turnieju startowało 8 najlepszych zespołów wyłonionych z eliminacji.

W turnieju finałowym w najlepszej 8 uplasowały się dwa zespoły MOS, które w klasyfikacji zajęły kolejno pierwsze i drugie miejsce.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy.

Grupa A: Mos 1, Plas Wrszawa, Saska Warszawa, KSP Siedlce

Grupa B: MOS 2, Piątka Wołomin, Radom, Kobyłka

Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów, każdy do 15 punktów.

Obydwa zespoły wygrały wszystkie mecze zajmując pierwsze miejsce w grupie.

W meczach półfinałowych przyszło zmierzyć się nam z:

MOS 1 – Piątka Wołomin

MOS 2 – Plas Warszawa

Obydwa mecze skończyły się rezultatem 2:0 i pozwoliły cieszyć się z sukcesu, gdyż 2 zespoły MOS awansowały do finałów Mistrzostw Mazowsza i zarazem Finałów Mistrzostw Polski w Zabrzu.

Mecz finałowy między MOS 1 a MOS 2 skończył się rezultatem 2:0 dla MOS 1.

Chłopcy z MOS kontrolowali przebieg całego turnieju i zdecydowanie i zasłużenie awansowali do turnieju centralnego. Ciężka praca na treningach oraz udział w turniejach pozwoliły cieszyć się z podwójnego sukcesu. Cieszy systematyczny postęp zawodników MOS, co przekłada się na wynik sportowy. Obydwa zespoły prezentowały wysoki poziom na boisku i dominowali w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła.

Skład MOS Wola 1: Stanisław Chaciński, Bartosz Tomal, Daniel Gotowicki, Aleksander Nowik, Piotr Stepnowski, Wiktor Dolecki

MOS 2: Oliwier Żabicki, Mikołaj Kobyliński, Mateusz Wójcik, Jakub Henzel, Marcin Duda, Kacper Dybiec

Gratulacje dla chłopaków, podziękowania dla rodziców oraz 2 trenera Łukasza Drzewieckiego i walczymy na finałach o jak najlepszą lokatę.