Drugi zespół młodzików przegrał z pierwszą drużyną Metra

Młodszy zespół młodzików MOS Wola (rocznik 93) przegrał z pierwszym Metrem wyjazdowy macz na Ursynowie, ale spisał się znacznie lepiej, niż w pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami.

Metro I – UMKS MOS II  2:0 (25:13)(25:9)

Drużyna Metra będąca zdecydowanym faworytem spotkania przystąpiła do meczu spokojnie i bez animuszu. Z pewnością zachęciła ich do tego dość łatwa wygrana z MOS-em z minionej soboty.

Pierwszy set rozpoczął się od dośc wyrównanej walki, głównie za sprawą dużego zaangażowania i dobrej postawy chłopców z rocznika 93 MOS-u Wola, ale także nie najlepszej gry Metra. Dopiero po czasie, jaki wziął przy stanie 10:8 dla Metra trener Wrotek, przeciwnicy uzyskali znaczącą przewagę. Choć nasi chłopcy bardzo się starali i nawet potrafili przyjąć trudną zagrywkę Metra, to wyprowadzanymi akcjami nie potrafili zagrozić starszym przeciwnikom z Metra.

Drugi set to zdecydowana przewaga Metra od początku jednocześnie ze słabszą grą chłopców MOS-u. Największą bolączką naszej drużyny wydawały się być nerwy, które były zupełnie niepotrzebne. Zdaniem trenera nie pozwoliło to na rozegranie kolejnego seta pozwalającego zdobywać doświadczenie w grze z mocniejszym przeciwnikiem.
Należy jednak powiedzieć, że młodsza drużyna Młodzików MOS-u zagrała dużo lepsze spotkanie niż w minioną sobotę także z Metrem.