Przegrana Kadetek MOS WOLA w MP.

Przegrana w 3 setach z MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki w trzecim dniu Mistrzostw Polski Kadetek. Rywal okazał się za trudny, nasze dziewczęta za mało wymagające od siebie.

Przegrana w trzech setach. Rywalki dyktowały warunki gry na boisku. Mocny serwis, przemyślany atak rozbijał nasze szyki. Napracowały się dzisiaj dziewczęta w obronie za co im dziękujemy. W końcówce pierwszego seta sześć setboli wybronionych przez dziewczyny . W drugim secie nie funkcjonował poprawnie żaden z elementów. Przegrywamy sromotnie do 11. Rozbicie zespołu było widać w trzecim secie. Rywalki wypracowały ponownie kilku-punktową przewagę i dowiozły wynik do meczbolu, kończąc ostatecznie seta 25:17.

MUKS Dargfil Tomaszów Mazowiecki – UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 (25:18, 25:11, 25:17)

Które ostatecznie miejsce zajmiemy w grupie B finałów Mistrzostw Polski Kadetek okaże się dzisiaj wieczorem po rozegranym spotkaniu KS Pałac Bydgoszcz – APS Rumia.