Wygrana Kadetek MOS WOLA w pierwszym swoim spotkaniu w ramach finałów Mistrzostw Polski.

Przy wypełnionych trybunach rozegrał się mecz pomiędzy gospodyniami Mistrzostw Polski Kadetek - Akademia Piłki Siatkowej Rumia a MOS WOLA. Po niezwykle zaciętym spotkaniu, Kadetki MOS WOLA pokonały gospodarzy turnieju finałowego w piątym secie.

Pierwszy set wyrównany do 12 pkt. Rumia odskakuje na 3 pkt i utrzymuje przewagę do końca, ostatecznie wygrywając seta do 19

W drugim secie prowadzimy od 12 pkt utrzymując 2-3 pkt przewagę do stanu 23:23. Końcówka to wyrównana gra i dwie piłki setowe dla MOS. Seta na przewagę wygrywają kadetki trenera Lizińczyka.

Niezwykłą wolę walki pokazały dziewczęta MOS w trzecim secie . Przegrywając 13:4, odbudowały wynik doprowadzając do remisu 16:16, 17:17, 20:20. Końcówka należała do nas. Seta wygrały do 22.

Nie udało się to w secie czwartym. Przeciwniczki od początku do końca seta prowadziły pewnie wygrywając do 17.

Decydujące starcie w piątym secie wyłoniło zwycięzcę dzisiejszego starcia.

MOS WOLA Warszawa wygrywa 3:2 z gospodarzami finałowego turnieju.

Akademia Piłki Siatkowej Rumia – UMKS MOS Wola Warszawa 2:3

(25:19, 24:26, 22:25, 25:17, 8:15)