Ważne zwycięstwo młodzików MOS Wola z Jadarem Radom

Młodzicy MOS Wola pokonali 2:0 Jadar Radom w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza. Był to ważny mecz dwóch drużyn, które nie przegrały jeszcze meczu.

Bardzo ważny mecz wygrali dzisiaj młodzicy MOSu Wola . W meczu niepokonanych (do dziś) drużyn naszej grupy pokonali Jadar Radom .

MOS Wola - Jadar Radom 2:0 (25:18, 26:24).

Nie był to piękny mecz, lecz mecz walki. Stawka meczu paraliżowała młodych zawodników, dobre akcje przeplatane były kompromitującymi błędami. Pierwszy set to walka punkt za punkt do stanu 12:12, potem kilka punktów naszej drużyny (po dobrej zagrywce funkcjonował blok i skuteczne kontry) i set wygrany do 18.

Drugi set rozpoczął się wyśmienicie od prowadzenia naszej drużyny 3:0, lecz za chwilę było już 3:4 i myśli o łatwym zwycięstwie trzeba było odłożyć. Cały set niewielkie prowadzenie utrzymywał zespół gości. W końcówce prowadził nawet 21:16 i 23:19 lecz skuteczna i waleczna gra naszych młodzików doprowadziła do horroru w końcówce i zwycięstwa 26:24!

Na wyróżnienie zasłużył cały zespół.

Wielkie podziękowania należą się też naszym wiernym kibicom, jak zwykle nie zawiedli, przybyli licznie i głośno dopingowali. DZIĘKUJEMY!!!

W dzisiejszym meczu walczyli: Urbański Tomasz, Strzeżek Bartek, Linka Kuba, Michalak Michał, Gluz Mateusz, Ćwikła Bolek, Tkaczyk Adrian, Czech Arek, Fryłow Bartek, Perz Bartek, Skolimowski Michał, Maluha Patryk.