Dwa zwycięstwa po 3:0 siatkarzy BT Polska MOS Wola na wyjeździe.

Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali dwa wyjazdowe mecze w sobotę i niedzielę. W sobotę pokonali 3:0 Lipowiec Kościelny, a w niedzielę , także 3:0 Junior Stolarkę Wołomin.

Lipowiec Kościelny - BT Polska MOS Wola 0:3 (-23,-14,-22).

Żurek, Dziubański, Iliński, Strzeżek, Pawlewicz, Gałązka, Jonak (libero) oraz Marchwicki, Łukasik.
Mecz był bez historii, a jedyne emocje to dojazd naszych siatkarzy w ostatniej chwili na mecz, ze względu na awarię mikrobusa. Gospodarze bardzo ostro walczyli, ale zespół MOS Wola beznamiętnie punktował i wygrał bez straty seta.

W niedzielę

Junior Stolarka Wołomin - BT Polska MOS Wola 0:3 (-20,-10,-14)

Makowski, Dziubański, Gałazka, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Jonak (libero) oraz Kostrzewa, Żurek, Marchwicki, Białorudzki.

Nie był to mecz walki, przewaga MOS Wola wyraźna, ale nie był to najlepszy mecz  w wykonaniu naszych siatkarzy. W drugim secie kontuzji doznał Patryk Strzeżek i zastapił go Konrad Kostrzewa.