Kadeci MOS WOLA Warszawa w finale Mistrzostw Polski !!!

Na Rogalińskiej dzisiaj pomeczowy dzień podsumowań turnieju półfinałowego Mistrzostw Polski. Do Finałów Mistrzostw Polski awansują MOS WOLA Warszawa i AKS V LO Rzeszów!

Już drugiego dnia zespoły po walce na parkiecie wytypowały się do awansu finałowego MP kadetów. Nasz zespół kadetów pokonał AZS 2020 Częstochowę a AKS v LO Rzeszów – Dunajec Nowy Sącz. Miejsca na podium turnieju półfinałowego rozdawaliśmy dzisiaj.

Dzisiaj o 10.00 rozegrano spotkanie o miejsca 3 i 4. AZS 2020 Częstochowa pokonała 3:1 zespół Dunajec Nowy Sącz.

Ok. 12.40 rozpoczął się mecz o pierwsze miejsce pomiędzy podopiecznymi trenera Trzcińskiego MOS WOLA Warszawa a AKS V LO Rzeszów.

Spotkanie wygrali rywale zapewniając sobie awans z pierwszego miejsca do finałów MP. Nasz Zespół awansuje z miejsca drugiego. Duże słowa uznania kierujemy do rywali za styl gry.

Serdecznie gratulujemy kadetom obu zespołów oraz sztabom szkoleniowym.

Turnieje organizowane w MOS WOLA Warszawa, mają zawsze niezwykłą atmosferę budowaną przez kibiców, trenerów i zawodników. Ten turniej był tego bardzo dobrym przykładem. Zapraszamy do kuźni talentów siatkarskich! A my kibicujemy dalej kadetom MOS WOLA Warszawa.