Kadetki MOS WOLA jak Feniks

Emocje najwyższych lotów fundują swojemu trenerowi i nam kibicom - kadetki MOS WOLA Warszawa w Półfinałach Mistrzostw Polski. Nieprzewidywalne i niezwykle waleczne...

Po dwóch przegranych setach podnoszą się podopieczne trenera Lizińczyka i wygrywają dwa następne doprowadzając do piątego decydującego w którym pokonujemy MKS Łańcut 15:9

Niezwykle zacięty set pierwszy, który wygrywają rywalki z Łańcuta. W drugim secie wynik 18:3 nie napawał optymizmem. Mozolne odrabianie punktów od stanu 19:4, 20:7, 20:10, 21:11, 21:14, 22:17, 23:18 ostatecznie przegrywamy 25:18. W trzecim wypracowujemy dużą przewagę,po czym Łańcut dochodzi nas na 12:12. Walczymy bezkompromisowo o każdy punkt mając na celu doprowadzenie do tie’ breaka. Od początku do końca prowadzimy pozwalając mniej lub bardziej zbliżyć się rywalkom do siebie. Ostatecznie wygrywamy set piąty 15:9 i całe spotkanie 3:2.

UMKS MOS Wola Warszawa : MKS Łańcut 3:2 ( 22:25, 18:25, 25:9, 25:16, 15:9)

Jesteśmy dalej w grze!

Jutro gramy o 10.00 z UKS Setbol Oświęcim .

...i słowo o naszych kibicach MOS WOLA Warszawa….

Najlepsi kibice w Polsce są z Warszawy. Sala wybrzmiewała głośnymi werblami i trąbkami przelatanymi śpiewem. Atmosferę hali z Rogalińskiej kibice przenieśli do Wrocławia. Dziękujemy Wam, jesteście niewymienialnym siódmym zawodnikiem na naszym parkiecie.