Aktualności

19.11.2006

Wielki turniej minisiatkówki w Białymstoku

Sześć drużyn najmłodszych siatkarek i siatkarzy MOS Wola uczestniczyło w ogólnopolskim turnieju minisiatkówki w Białymstoku. Najlepiej z naszych drużyn wypadli chłopcy z rocznika 94, zajmując pierwsze miejsce i dziewczęta ' 94 - II miejsce.

  • Cała ekipa MOS Wola na turnieju w Białymstoku
    Cała ekipa MOS Wola na turnieju w Białymstoku
  • Chłopcy z rocznika 1994 z trenerem Majewskim - zwyciezcy turnieju w swoim roczniku
    Chłopcy z rocznika 1994 z trenerem Majewskim - zwyciezcy turnieju w swoim roczniku
  • Dziewczęta rocznik 1994 z tr. Czarnołęckim - II miejsce
    Dziewczęta rocznik 1994 z tr. Czarnołęckim - II miejsce
Białystok . Bardzo pracowicie spędzili sobotę i niedzielę najmłodsi siatkarze i siatkarki MOS-u. Uczestniczyli w Międzynarodowym Turnieju minisiatkówki organizowanym przez UKS „Oczko” Białystok.W turnieju brało udział sześć naszych drużyn w dwóch kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Wśród dziewcząt z rocznika 95 grało 28 zespołów, dziewcząt 94 - 20 zespołów, chłopców 95 - 17 zespołów i chłopców 94 - 20zespołów. Bardzo dobrze sprawili się nasi zawodnicy (dziewczęta i chłopcy) z rocznika 94. Oba zespoły zakwalifikowały się do finałów i stoczyli w nich zacięte pojedynki. Dziewczęta przegrały 23:25, natomiast chłopcy wygrali 25:23. Słabiej wypadły młodsze roczniki (dziewczęta 95 MOS I - XIV miejsce, MOS II - XVI miejsce ,chłopcy 95 - XIII) ale są to drużyny dopiero w fazie powstawania i początkowego szkolenia. W drużynach UMKS MOS WOLA wystąpili Dziewczęta 95MOS Izabella Szyjka, Aleksandra Grzeszczak, Julita Dziekańska. MOS II Dominika Ekler, Julia Safiańska i gościnnie jedna zawodniczka UKS „Oczko”. Dziewczęta 94Aleksandra Otto (wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki drużyny), Aleksandra Kołtuniak, Karolina Rucińska. Chłopcy 95Cezary Grodzicki, Michał Włostowski Chłopcy 94 MOS I Wojciech Mormul (wyróżnienie dla najlepszego zawodnika zespołu), Marek Ambroziewicz, Michał Paszak MOS II Kamil Dukata, Rafał Rywczyński, Michał Drabik
 
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy