Pewne zwycięstwo kadetów MOS Wola w pierwszym meczu Turnieju Finałowego Mistrzostw Mazowsza

Siatkarze MOS Wola pokonali 3:1 KS Metro Warszawa w inauguracyjnym meczu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza kadetów, który rozpoczął się na Ursynowie.

Początek meczu nie ułożył się po myśli naszych siatkarzy, duża ilość błędów własnych po naszej stronie, powoduje uzyskanie przewagi przez zespół Metra, niestety przegrywamy pierwszą partię do 16. Drugi set to wyrównana walka o każdą piłkę, jednak w końcówce więcej „zimnej krwi” i większą odpornością psychiczną wykazali się kadeci MOSu, wygrywając 26:24. Bardzo dobra gra w kolejnych dwóch partiach, od początku do końca utrzymujemy dużą przewagę punktową, gramy bardzo pewnie w ataku, spokojnie wygrywając sety do 16 i 19.

UMKS MOS WOLA Warszawa : KS Metro Warszawa 3:1 (16:25, 26:24, 25:16, 25:19)

Jutro kadeci MOS WOLA rozegrają spotkanie z KPS Siedlce o godzinie 12:00. Serdzecznie zapraszamy.

Orlicz, Rubin, Gawrzydek, Sucharski, Strulak, Ryszewski, Kulesza K.(libero), Kulesza M.(libero) oraz Jędrzejczyk, Muszyński, Drobek, Szaniawski, Szlęzak, Gadziński

W drugim meczu RCS Czarni Radom wygrywają z KPS Siedlce 3:2 (20:25, 26:24, 25:20, 22:25, 15:11)