Juniorzy MOS Wola wicemistrzami Mazowsza

W ostatnim meczu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza juniorów nasi siatkarze wygrali mecz z KS Metro Warszawa II 3:1.

W pierwszej partii bardzo długo prowadzili zawodnicy Metra. Dopiero w końcówce seta siatkarze z Woli zagrali lepiej i skuteczniej w rezultacie odrobili straty do rywalii, a w samej końcówce skuteczna gra w ataku pozwoliła wygrać seta 25:23. W drugiej partii siatkarze MOS grali uważniej i nie pozwalali rywalom na uzyskanie przewagi. MOS Wola kontrolował wydarzenia na boisku wygrywając do 17. Trzecią partię przegrywamy po błędach własnych w samej końcówce seta 24:26. Ostatnia partia to powrót do dobrej gry, wygrywamy do 17 i cały mecz 3:1.

UMKS MOS WOLA Warszawa : KS Metro Warszawa II 3:1 (25:23, 25:17, 24:26, 25:17)

Prokopczuk, Bąk, Gawrzydek, Gałązka, Pawlak, Strulak, Drzazga (libero), Foltynowicz (libero) oraz Szlęzak, Wachowicz, Borowski, Belkiewicz, Boguszewski, Ślezankiewicz.

Końcowa kolejność w turnieju finałowym na Mazowszu 2018:

1. KS Metro Warszawa I

2. UMKS MOS Wola Warszawa

3. UKS MKS MDK Warszawa

4. KS Metro Warszawa II

Najlepszym zawodnikiem drużyny UMKS MOS Wola Warszawa wybrany został Paweł Borowski.

Fotogaleria z meczu z KS Metro Warszawa II, oraz z zakończenia i wręczenia medali znajduje się na stronie MOS Wola na facebooku: https://web.facebook.com/moswola/posts/1738056222919932