Od zwycięstwa juniorzy MOS Wola rozpoczęli turniej Finałowy Mistrzostw Mazowsza

UMKS MOS WOLA Warszawa : UKS MKS MDK Warszawa 3:1 (25:18, 25:19, 21:25, 25:18)

Juniorzy MOS-u Wola bardzo dobrze rozpoczęli zmagania w turnieju finałowym o Mistrzostwo Mazowsza, który rozpoczął się na Ursynowie. W pierwszym meczu nasi siatkarze pokonali UKS MKS MDK Warszawa. Pierwsze dwa sety to bardzo dobra i pewna gra naszego zespołu. Przestój podopiecznych trenera Copa w początkowej fazie trzeciego seta spowodował, że musimy gonić wynik, w końcówce dwa błędy w ataku i to przeciwnik wygrywa do 21. Ostatnia partia to powrót do dobrej gry MOS-u i wygrana do 18. Jutro o godzinie 14:30 nasi juniorzy rozegrają drugi mecz z KS Metro Warszawa I.

Prokopczuk, Borowski, Gawrzydek, Gałązka, Pawlak, Strulak, Drzazga (libero), Fołtynowicz (libero) oraz Szlęzak, Wachowicz, Bąk, Belkiewicz, Boguszewski, Ślezankiewicz.