Aktualności

30.01.2018

Finałowy weekend dla czołówki juniorek Mazowsza...

2-4.02.2018 r. - ten weekend wszyscy fani damskiej siatkówki powinni zapamiętać i przemieścić się do Halinowa. Właśnie w Halinowie przy ul. Okuniewskiej 115 spotkają się cztery czołowe zespoły siatkarskie juniorek na Turnieju Finałowym Mistrzostw Mazowsza. My trzymamy kciuki i szczególnie kibicujemy zespołowi trenera Patriaka.

Organizatorem turnieju jest Mazowiecko – Warszawski Związek Piłki Siatkowej.
Patronat honorowy pełni Burmistrz miasta Halinowa - Pan Adam Ciszkowski.

Na parkietach walczyć będą:
LTS Legionovia I Legionowo,
ESPES Sparta Warszawa,
LTS Legionovia II Legionowo,
UMKS MOS WOLA Warszawa.

Kolejność spotkań :

Piątek 02.02.2018 

16:00 LTS Legionovia II Legionowo – LTS Legionovia I Legionowo

18:00 ESPES Sparta Warszawa – UMKS MOS Wola Warszawa

Sobota 03.02.2018

12:00 LTS Legionovia I Legionowo – UMKS MOS Wola Warszawa

14:00 ESPES Sparta Warszawa – LTS Legionovia II Legionowo

Niedziela 04.02.2018

11:00  UMKS MOS Wola Warszawa – LTS Legionovia II Legionowo

13:00 LTS Legionovia I Legionowo – ESPES Sparta Warszawa

 

By znaleźć się w ścisłej czołówce Mazowsza , zespół juniorek przeszedł metamorfozę pod względem składu osobowego jak również pod względem mentalnym. Dostrzegamy ogrom pracy trenera Patriaka przed którym chapeau bas ( kapelusz z głowy). To Profesor siatkówki !!!

 

O krótką refleksję na temat swojego zespołu poprosiliśmy ojca sukcesu juniorek – trenera Janusza Patriaka :

 

- Budowanie zespołu juniorek zaczęliśmy praktycznie od zera. Na nowych pozycjach zaczęły grac Ada Wełna, rozegranie Ula Zielińska, na środek wróciła do zespołu Julia Siuta. Odeszły Sylwia Kostrzebska i Weronika Kaczmarek. Do kadetek odeszły Z. Ludynia, M. Paczuszka, K. Waligóra i G. Rakus. We wrześniu przyszła Katarzyna Maj co bardzo wzmocniło zespół pod każdym względem i G. Nowik.

Początek sezonu to słaba gra i porażki naszego zespołu ze Spartą i LTSem, dopiero wygraliśmy mecz z LTSem 2. Rundę zasadniczą zakończyliśmy na 6 miejscu. Dopiero dobra formę przygotowaliśmy na play offy - wygrane mecze z Węgrowem i Płockiem. Mocną strona zespołu jest atmosfera w drużynie i doświadczenie trenera. 

Chcemy najpierw powalczyć o medal w Mistrzostwach Mazowsza, później awansować do półfinału MP juniorek i powalczyć o finał. W przyszłości chcemy awansować do 2 Ligi seniorek. Podziękowania dla sponsora BRS .

 

To co wyróżnia tego osobowościowo ciepłego człowieka to konsekwencja w działaniu, determinacja i patrzenie do przodu. Trener Patriak sięga realnie po marzenia i tego Jemu i Jego zespołowi z całego serca życzymy.

W weekend 2-4.02.18 bądźmy z zespołem o oddajmy swoją energię by uskrzydlić nasze juniorki MOS WOLA.

 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy