Aktualności

29.01.2018

Samba radości kadetów po wygranym meczu z Radomiem.

Drugie spotkanie w dwumeczu fazy play off kadetów UMKS MOS WOLA Warszawa – RCS Czarni Radom rozegrano przy Rogalińskiej. Aura hali MOS, werble i niejednokrotny taniec zwycięskich pojedynków siatkarskich – to musiało zakończyć się zwycięstwem.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga naszych siatkarzy
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga naszych siatkarzy

Na rozpoczęcie seta weszli: Szlęzak, Karkowski, Kulesza, Gomułka, Bałdyga, Dziura. Pierwsze dwa punkty zdobywamy po zagrywce Karkowskiego. Wypracowujemy na początku pierwszego seta kilku punktową przewagę, którą utrzymujemy do końca seta. W pierwszym secie rozkręcamy się z minuty na minutę. Ujmuje nasze serca zagrywka Gomułki i Szlęzaka, zwłaszcza że chwilami jesteśmy świadkami całej serii nieudanych zagrywek zarówno po stronie MOS jak i Radomia. Po serii nieskutecznych bloków w tempo wchodzi i skutecznie blokuje para Gomułka  - Bałdyga. Seta wygrywamy do 19.

 

Drugiego seta rozpoczynamy od prowadzenia kadetów MOS. Po ponownie skutecznym bloku pary Gomułka  - Bałdyga jest 3-1. Niestety równie szybko zespół Czarnych dochodzi nas (4-4) a następnie po serii błędów Mosowiaków, rywale prowadzą 5-7. Czas bierze dla zespołu trener Keller. Wyrównujemy przy stanie 8-8, 9-9. Radom ucieka na 4 punkty. Druga przerwa dla MOS. Po niej nie jest lepiej: 10-13, 10-15, 12-16. Walczymy o każdy punkt, ale przeciwnicy również nie odpuszczają i utrzymują wypracowaną przewagę ostatecznie kończąc seta drugiego z wynikiem 19-25. Jest w setach 1:1. Zapowiada się długi wieczór.

 

W trzecim secie gramy odważniej i to my dyktujemy tempo. Radomiacy jakby stanęli uśpieni na parkiecie. Pozwalają naszym kadetom na wiele. Podopieczni trenera Kellera rozwijają skrzydła. Bez kompleksów w parkiet atakuje raz po raz Gomułka, Szlęzak, Wojciechowski. Ponownie obserwujemy serie nieudanych zagrywek po każdej   ze stron. Prowadzimy od samego początku kilkoma punktami. Jest 16-12 dla Mos. Z rywali zeszło powietrze. Serię zagrywek punktowych ma Kulesza M. Gramy swoje wykorzystując uśpienie Czarnych. Set kończy się z wynikiem 25:15.  

W czwartym secie bardzo wyrównana gra do stanu 11-11. Ślęzak atakuje raz po raz zdobywając punkty. Swój set ma Kulesza, który kiwa przy siatce. Na parkiecie obserwujemy taniec radości  po efektownie zdobytych punktach drużyny MOS. Seta wygrywamy do 21 a cały mecz 3:1

 

UMKS MOS WOLA Warszawa – RCS Czarni Radom 3:1 ( 25:19, 19:25, 25:15, 25:21)

 

Skład UMKS MOS WOLA Warszawa: Szlęzak P., Kajzer M., Karkowski M., Gomułka B., Bałdyga J., Kulesza M., Warcholiński K., Marcinkiewicz R., Wojciechowski S., Skorżyński B., Tymiński J., Wojciechowski S.(L), Dziura J.(L)

Fotorelacja:

https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1731164096942478

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy