Mecz kadetek UMKS MOS WOLA na wysokim poziomie.

Zgrupowanie sportowe w Przysusze wzbogaciło program obozu o mecz ligowy kadetek MOS WOLA Warszawa. Spotkanie zostało rozegrane w hali ośrodka sportowego. Na parkiecie naprzeciw siebie stanęły: UMKS MOS WOLA Warszawa i LTS Legionovia. Dziewczęta UMKS MOS WOLA będąc na sportowym zgrupowaniu właśnie w Przysusze były gospodarzami spotkania. Trybuny hali były wypełnione uczestnikami obozu sportowego, dodatkowo jak zwykle przyjechali wspierać swoje kadetki rodzice.

Spotkanie stało na wysokim poziomie. Mieliśmy piękną lekcję damskiej siatkówki. Naszym kadetkom nie zabrakło woli walki na parkiecie. Set pierwszy był bardzo wyrównany, niestety ostatnie punkty należały do przeciwniczek MOS. Set zakończył się 23:25. W drugim , również wyrównanym i zaciętym secie MOS Wola prowadził 24:23 i była szansa na zakończenie pokonując Legionovię. Niestety swojej szansy nie wykorzystały kadetki, rywalki wyrównały a następnie wyszły na prowadzenie i ostatecznie zakończyły set drugi na przewagę. Trzeci set podopieczne trenera Lizińczyka po zaciętej grze wygrały 25:23. Czwarty, ostatni set potwierdził wyższość rywalek . Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem pierwszego zespołu I ligii w tym sezonie przy bardzo dobrej grze kadetek UMKS MOS WOLA.

UMKS MOS WOLA WARSZAWA - LTS Legionovia 1:3 (23:25, 25:27, 25:23, 20:25)

Skład UMKS MOS WOLA: Dygdoń Z., Waligóra K., Wydmańska J., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M., Rakus G., Pacuszka M., Ludynia Z.,Bak P.,