Kadeci MOS Wola pokonali 3:1 drugi zespół MKS MDK Warszawa

Zespół kadetów trenera Krzysztofa Gałeckiego pokonał 3:1 druga drużynę MDK Warszawa, w kolejnym meczu rozgrywek na Mazowszu.

Zespół kadetów MOS Wola trenera Krzysztofa Gałeckiego pokonał 3:1 drugą drużynę MDK Warszawa, w kolejnym meczu rozgrywek na Mazowszu.

MOS Wola - MKS MDK  3:1 (25:14)(25:14)(20:25)(25:21)

Komornicki, Chiniewicz, Gawryszewski, Otto, Nassalski, Trzciński , Guz (libero) oraz Schamlewski, Maciej Behr, Osiecki, Stefaniuk.

Kadeci MOS Wola w meczu na Rogalińskiej , w pierwszych dwóch setach grali dobrze i mieli wyraźną przewagę. Gospodarze przeważali w zagrywce ( szczególnie dobrze wypadł Konrad Nassalski), ataku i bloku. Zastrzeżenia można było mieć do gry w obronie.

Dekoncentracja w trzecim secie spowodowała przegranie partii, ale w czwartym secie wszystko wróciło do normy i MOS Wola znowu uzyskał przewagę.

Oprócz Nassalskiego skutecznością wyróznił się także Jakub Trzciński.