Kadetki MOS Wola pokonały 3:0 MKS - MOS Pruszków

Drużyna kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka pokonała 3:0 MKS MOS Pruszków w kolejnym meczu rozgrywek mazowieckich.

UMKS MOS Wola Warszawa 3:0 MKS MOS Pruszków
(25:8, 25:19, 25:8).

Nasze kadetki w dniu dzisiejszym o godzinie 17:30 rozegrały mecz z drużyną MKS-MOS Pruszków. Bez problemu poradziły sobie z przeciwniczkami wygrywającpewnie sety do 8, 19, 8. Dziewczęta rozegrały dzisiaj bardzo dobre spotkanie, a trener Lizińczyk w drugim secie sprawdził zawodniczki rezerwowe, które także spisały się nieźle. Mecz trwał zaledwie 47 minut.

Skład MOSu Wola: Małgosia Lizińczyk (kapitan), Ania Kunysz, Ola Przepiórka, Kamila Grzeszczak, Paulina Łubianka, Kasia Dąbrowska, Kinga Sokołowska (libero) oraz Kasia Rodowicz, Monika Kłudkiewicz, Karolina Gawot, Kaja Kossakowska, Laura Floriańczyk,

Skład MKS-MOS Pruszków: Maciejak A., Kuzia K., Woźniak D., Nasiłowska K., GóraK., Zygnerska N.(kapitan), Kosiorek A., Różanka A.