Spotkanie siatkarskie MOS II z Esperanto bez niespodzianki.

Kolejna wygrana zespołu trenera Lizińczyka w play off Ligi Juniorek nie zaskoczyła. Na parkiecie gościliśmy dzisiaj zespół Esperanto. Zwycięstwo w trzech setach było potwierdzeniem wysokiego miejsca w tabeli mazowieckich rozgrywek.

Zdecydowane prowadzenie od samego początku w pierwszym secie i wynik 25:9. Bardziej wyrównana gra w secie drugim . Rywalki nie odpuszczały i nie pozwoliły odskoczyć zespołowi MOS na bezpieczny wynik. Set zakończył się z wynikiem 25:23. W trzecim secie po wypracowaniu wyniku przez podopieczne trenera Lizińczyka (14:7), byliśmy świadkami stopniowo topniejącej przewagi po błędach własnych, aż do dramatycznej końcówki, w której przeciwniczki dwukrotnie wyszły na prowadzenie (24:25)(25:26). Błędy w ataku zespołu Esperanto i skuteczność dziewcząt MOS ostatecznie zakończyły set trzeci grany na przewagę z wynikiem 28:26. Dziewczęta UMKS MOS WOLA potwierdziły mocną pozycję z tabeli rozgrywek mazowieckich.

Skład zespołu MOS: Dygdoń Z., Waligóra K., Wydmańska J., Kosieradzka O., Kabala J., Rozwadowska M., Rakus G., Pacuszka M, Bak P.(L)