Aktualności

07.01.2018

Awans Młodziczek do I Ligi Mistrzostw Mazowsza

W dniach 06/07.01.2018 odbył się trzeci turniej eliminacyjny Mistrzostw Mazowsza. Młodziczki MOS Wola wygrywając wszystkie spotkania, wywalczyły awans z 1 miejsca do 1 ligi.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga nasze siatkarki
Na samym początku pierwszego meczu problemy ze skończeniem piłki, przyjęciem i przebiciem zagrywki doprowadziły do dużej przewagi przeciwnika i dziewczyny nie dały rady odrobić strat przegrywając pierwszego seta. W dwóch kolejnych widać było poprawę w każdym elemencie i spotkanie skończyło się wynikiem 2:1 dla MOSu. (MOS Wola – Polonez Wyszków 2:1)
W kolejnym meczu podopieczne trenera Radosława Krukowskiego nie popełniały już tak dużo błędów, poprawiły jakość każdego elementu siatkarskiego i wygrały oba sety. (MOS Wola – Volley Płock 2:0)
Ostatni mecz rozegrany w sobotę z Radomiem to dobry pokaz siatkarskich umiejętności zawodniczek MOSu. Bez przeszkód wygrana 2:0. (MOS Wola – MUKS Trzynastka Radom 2:0)
W drugim dniu turnieju pierwsze starcie z drużyną Plasu to błędy obu zespołów. MOS, nie potrafiąc wykorzystać pomyłek na zagrywce przeciwnika szedł "łeb w łeb" i dopiero w końcówce set roztrzygnął się na korzyść MOSu. Drugi set od początku układał się pomyśli naszego zespołu. (MOS Wola – Plas Warszawa 2:0)
Ostatni mecz o pierwsze miejsce w lidze młodziczki stoczyły z NIKE Ostrołęka. Przyjęcie, kończące ataki i znakomita zagrywka w wykonaniu Emili Kaczmarzyk pozwoliły na rozpoczęcie spotkania od bardzo dużej przewagi punktowej i wygraną w pierwszym secie. Dziewczęta świetnie pracowały w bloku i skutecznie zatrzymywały atak przeciwniczek. Tak w skrócie można ocenić drugi, również dobry set, wygrany przez nasz zespół. Komplet zwycięstw w turnieju dał dziewczynom awans do I ligi.
 
Spotkania rozegrane kolejno:
 
MOS Wola – Polonez Wyszków 2:1
MOS Wola – Volley Płock 2:0
MOS Wola – MUKS Trzynastka Radom 2:0
MOS Wola – Plas Warszawa 2:0
MOS Wola – NIKE Ostrołęka 2:0
 
Skład: M. Butryn, A. Kulik, K. Mazurek, P. Malinowska, J. Wójciak, E. Kaczmarzyk, Z. Czarnocka, J. Gawęda, A. Malec, O. Mielczarek, Z. Kijek, S. Kunikowska
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy