Dzisiaj kadeci schodzili z parkietu pokonani.

Niestety to nie był dobry mecz w wykonaniu kadetów MOS WOLA. Po nierównej walce ulegliśmy w trzech setach. Walkę nawiązaliśmy tylko w trzecim secie.

Słaby początek pierwszego seta w naszym wykonaniu i prowadzenie Metra 1:7. Dużo błędów własnych w zespole MOS ( 6:11). Metro bardzo skutecznie gra w ataku. Odrabiamy powoli stratę (14:17). W końcówce znowu bardzo słaba gra w ataku naszych kadetów i przegrywamy seta do 16. Drugiego seta zaczynamy nieco lepiej i uzyskujemy przewagę 5:2. Bardzo dobre zagrywki po stronie przeciwnika i Metro uzyskuje przewagę 5:8. Od tego momentu gramy bardzo słabo w ataku (11:17). Przegrywamy do 16. Trzeci set od początku punkt za punkt i wynik po 3. Atak w blok i problemy w przyjęciu i ponownie Metro uzyskuje przewagę (7:10) (9:16). W końcówce odrabiamy straty doprowadzając do stanu 20:21. Końcówka trzeciego seta to gra na przewagi po 25. Piękny blok naszej drużyny i wynik 26:25. Niestety błąd w przyjęciu i atak w aut zespołu MOS i przegrywamy do 27 .

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS I - KS Metro Warszawa 0-3 (16:25, 16:25, 27:29)