Kadeci trenera Kellera wygrali mecz z RCS Czarni Radom.

„..Wielka duma z zawodników!” tak skomentował mecz w ramach I ligi Kadetów trener Keller.

W tym krótkim komentarzu trenera kadetów mieściło się wszystko: pochwała dla gry zawodników, waleczność i wspaniała atmosfera w zespole. Trening mentalny można rzec przerobiony na „szóstkę”. W zespole panuje wspaniała, wspierająca się i motywująca wszystkich atmosfera. Ogromna praca trenera, który stworzył obiecujący zespół.

Dzisiejszy mecz o tyle ważny bo rozegrany z zespołem z czołówki tabeli.

Pomimo dużych starań rywale ulegli w trzech setach. Wysoki poziom gry podopieczni trenera Kellera narzucili od początku pierwszego seta, który zakończyli do 20. W drugim secie przeciwnicy z boiska dotrzymali nam kroku do 8 punktu, potem MOS odskoczył na cztery i taką różnicę utrzymywaliśmy prawie do końca. Różnica w punktach powiększała się, by ostatecznie set drugi zakończyć 25:18. Trzecia partia jest najbardziej wyrównana. Końcówka seta ponownie na korzyść MOS i wynik do 19.

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - RCS Czarni Radom 3-0 (25:20, 25:18, 25:19)

Skład zespołu MOS: Szlęzak P., Kajzer M., Karkowski M. Gomułka B., Bałdyga M., Kulesza M., Warcholiński K., Kolasa M., Marcinkiewicz M., Krasnodębski J., Skorżyński B., Tymiński J., Dziura J.(libero), Wojciechowski Sz.(libero)