Młodzicy MOS Wola wygrali 2:1 z Junior Stolarka Wołomin

Dryżyna młodzików MOS Wola ponownie wygrała 2:1 z dużyną z Wołomina. Mecz był emocjonujący, ale poziom nie był wysoki.

MOS Wola - Junior Stolarka Wołomin 2:1 (25:18)(28:30)(15:6)

Gluz, Strzeżek, Czech, Linka, Urbański, Michalak, Krzysztofiak (libero) oraz Maluha,

W pierwszym secie wyraźnie przeważała druzyna MOS Wola , a 50% punktów uzyskali wołominianie z zepsutych zagrywek zawodników z Woli ( 9 błędów serwisowych).

W drugim secie MOS prowadził kilkoma punktami , ale roztrwonił przewagę i doszło do wyrównanej końcówki, emocjonującej końcówki. Wołomin grał z wieksza determinacja, robił mniej błędów i wygrał 30:28.

W decydującym, trzecim secie od początku uwidoczniła sie bardzo wyraźna przewaga gospodarzy, którzy kilkoma udanymi blokami i skutecznymi kontratakami uzyskali przewagę.
W rezultacie wysoko wygrany set 15:6.

Zespół młodzików grał bardzo nierówno. Dobre akcje przeplatały sie z seriami błędów. Nie doszli do formy po chorobie czołowi zawodnicy MOS-u Urbański i Strzeżek. Cieszy w tej sytuacji zwyciestwo, ale styl nie mógł zadowolić.