Przegrana podopiecznych trenera Trzcińskiego z KS METREM Warszawa

Na parkiecie hali przy Rogalińskiej pierwszy zespół Metra rozegrał pojedynek siatkarski z MOS II.

Od początku pierwszego seta widać było przewagę zespołu Metra. Wypracowana przewaga co najmniej pięciopunktowa była utrzymywana od stanu 4:10 do 17:25. Wyrównana gra w drugim secie do 10 punktu. Potem skuteczny atak rywali, kłopoty z odbiorem zespołu MOS i przewaga przeciwników rosła . Set drugi zakończony z wynikiem 17:25.

Trzeci set ponownie pod dyktando Metra. Od połowy trzeciego seta obserwowaliśmy atak za atakiem raz z jednej , raz z drugiej strony. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem rywali, dominujących pod względem fizycznym, technicznym. Nasi siatkarze pokazali wolę walki, ale brakowało jeszcze precyzji .

Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS II - KS Metro I 0-3 (17:25, 17:25, 20:25)

Skład zespołu MOS: H.Ryszewski, B.Rubin, K.Jędrzejczyk, M.Czyżak, M.Gawrzyszek, J.Muszyński, G.Sucharski, M.Szaniawski, M.Kulik, M.Drobek, F.Maliszewski, J.Orlicz, J.Borowicz (libero), D.Zys (libero)