Kadetki wprawiły nas dzisiaj w radosny nastrój.

W hali MOS spotkanie w ramach I ligi mazowieckiej rozegrały podopieczne trenera Krukowskiego oraz kadetki Sparty.

Kadetki MOS zaczęły pierwszego seta od optymistycznego trzypunktowego prowadzenia. Nastroje kibiców polepszały się, kiedy wzrastała stopniowo przewaga nad rywalkami (7:2, 14:4, 17:6). Po drugim czasie dla Sparty, przeciwniczki nieznacznie odrobiły stratę ( 23:13). Ostatecznie Mos wygrał seta pierwszego do 16. Podobnie wyglądał set drugi i trzeci, podopieczne trenera Krukowskiego wygrały do 15 i 17. Z pozytywnej strony pokazały się Kaczmarzyk E., Mazurek K., Malec A.. Ratowska A. swoją zagrywką wzbudzała zachwyt.

Mazowiecka I Liga kadetek, MOS 2 – SPARTA 3 – 0 (25:16, 25:15, 25:17)

Skład zespołu MOS: Malec A., Jankowska K., Mazurek K., Kaczmarzyk E., Burtyn M., Kulik A., Połosak W., Mielczarek O., Ratowska A., Kunigowska G., Kijak Z., Czarnocka Z.(libero), Malinowska P.(libero)