Zwycięstwo 3:0 juniorów MOS Wola na Ursynowie.

Juniorzy MOS Wola pokonali 3:0 drugi zespół juniorów Metra , w meczu wyjazdowym na Hirszfelda. W pierwszym i trzecim secie MOS Wola kontrolował grę, w drugim secie była nerwowa końcówka.

Metro II - MOS Wola  0:3 (18:25)(24:26)(17:25)

Skład MOS Wola: Żurek, Dziubański,Iliński, Strzeżek,  Pawlewicz , Kaczmarek, Wojtaszek (libero) oraz na zmianach Marchwicki, Łukasik, Makowski.

Jak relacjonuje trener Piotr Najmowicz, siatkarze MOS Wola w pierwszym i trzecim secie uzyskiwali dość szybko przewagę i kontrolowali przez cały czas rozwój wydarzeń na boisku. Sety te wyraźnie wygrali.
Tylko w drugiej  partii , na skutek braku należytej koncentracji z naszej strony oraz małego zamieszania spowodowanego kontrowersyjnymi decyzjami sędziego,  doszło do nerwowej końcówki, wygranej jednak 26:24 przez MOS Wola.