Walka tylko w pierwszym secie juniorek MOS II

Mazowieckiej I Ligi Juniorek, MOS II - LTS I 0:3 (24:26, 16:25, 15:25)

Pierwszego seta zaczynamy dużą ilością błędów własnych, przy stanie 3:8 o pierwszy czas dla naszej drużyny prosi trener Lizińczyk. Od tego momentu gra zaczęła się układać, zaczynamy grać lepiej w ataku i obronie. Końcówka seta to bardzo dobra gra po naszej stronie, doprowadzamy do remisu po 23. Niestety błąd w ataku i problemy w przyjęciu powodują, że przegrywamy pierwszą partię do 24.

Niestety w drugim i trzecim secie od początku musimy gonić wynik. Problemy w ataku i LTS od początku uzyskuję przewagę, którą pewnie kontroluje i doprowadza do końca seta. Przegrywamy odpowiednio do 16 i 15.

Już jutro, kolejne starcie w I lidze kadetek. Zagramy z SMS Warszawa. Start meczu o godzinie 17.30. Serdecznie zapraszamy.

Skład zespołu MOS: Dygdoń Zuzanna, Bąk Patrycja (libero), Waligóra Karolina, Wydmańska Julia, Kosieradzka Oliwia, Baran Karolina, Kabala Julia, Rozwadowska Martyna, Rakus Gabriela, Pacuszka Martyna, Ludynia Zuzanna.