Aktualności

04.12.2017

Bardzo dobra gra na Rogalińskej kadetów Mos II

Wyrównany pojedynek pomiędzy MOS II - UKS MDK Warszawa.

  • Miasto stołeczne Warszawa wspomaga naszych siatkarzy
    Miasto stołeczne Warszawa wspomaga naszych siatkarzy

Wyrównana gra obu ekip od początku pierwszego seta. W połowie seta przewagę uzyskuje MDK 11:14. Doganiamy wynik po 17 punkcie. Nasza drużyna bardzo dobrze gra w obronie, przeciwnicy mają trudności ze skończeniem ataku. Wychodzimy na prowadzenia 21:18. MDK nie kończy ataku, natomiast nasza drużyna bardzo skutecznie gra na wysokiej piłce. Wygrywamy do 22.

Bardzo dobra grą zaczynamy drugiego seta. Zawodnicy walczą o każdą piłkę wychodząc na prowadzenie 6:4. Błędy zaczyna popełniać MDK i uzyskujemy przewagę 10:7. W połowie seta przeciwnicy poprawili swoją grę, doprowadzając do remisu po 15. Bardzo dobre zagrywki Warcholińskiego i uzyskujemy trzypunktową przewagę. Pewna gra w końcówce i wygrywamy do 18.

W trzecim secie od początku wypracowujemy prowadzenie naszej drużyny 9:5. Po stronie przeciwnika dużo błędów zarówno w zagrywce jak i ataku. Nasi zawodnicy grają pewnie i wygrywamy 15:8. Końcówka wyrównana, Mos na prowadzeniu 22:20. MDK myli się w ataku prowadzimy 24:23. O czas prosi trener Keller, niestety błąd w ataku po naszej stronie i gramy na przewagi. Ostatnie punkty dla nas wygrywamy do 24 i cały mecz 3:0. 

Mazowiecka I Liga Kadetów, MOS II - UKS MDK Warszawa 3-0 (25:22, 25:18, 26:24)

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy