Kadetki MOS Wola wygrały 3:2 z Hubertem Ochota

Kadetki MOS Wola wygrały 3:2 na wyjeździe , po wyrównanym meczu, derby Warszawy z siatkarkami Huberta Ochota.

W dniu dzisiejszym kadetki MOSu rozgrywały na wyjeździe mecz z zespołem UKS Hubert Ochota Warszawa. Derby stolicy zakończyły się zwycięstwem naszych dziewcząt w stosunku 3:2.

Mecz zaczął się z 15 minutowym opóźnieniem z powodu zajęcia hali przed młodych piłkarzy. Pierwszy set to od samego początku prowadzenie i dominacja naszych dziewcząt i pewna wygrana 25:18.

Na drugi set dziewczyny wyszło nieco rozluźnione i mimo początkowego prowadzenia, później nie mogły dać sobie rady z zagrywką gospodarzy i seriami traciły punkty. Set drugi przegrany 23:25.

W secie trzecim  siatkarki „Huberta” kontynuowały swoją dobrą grę, a zawodniczki z Woli nie były  w stanie podnieść się po przegranej drugiej partii. Trzeciego seta MOS przegrał 20:25.

Na szczęście w czwartej partii kadetki z Woli otrząsnęły się i po wyrównanej walce wygrały partię 25:20.

W pierwszej połowie tie-breaku MOS objął minimalne prowadzenie 8:7, a po zmianie stron na boisku dominowały już tylko nasze siatkarki wygrywając końcową partię 15:10. Mecz trwał 1h 35 min.

W grze naszej drużyny widać jeszcze duże rezerwy. Popełniają za dużo prostych błędów w przyjęciu i dokładnym dograniu pierwszej piłki. Martwi duża ilość popsutych zagrywek i kiepska komunikacja miedzy dziewczynami.

UMKS MOS Wola Warszawa 3:2 UKS Hubert Ochota

(25:18; 23:25; 20:25; 25:20; 15:10)

Skład MOSu Wola: Małgosia Lizińczyk (kapitan), Ania Kunysz, Ola Przepiórka, Paulina Łubianka, Kamila Grzeszczak, Laura Floriańczyk, Kinga Sokołowska (libero) oraz Monika Kłudkiewicz, Kasia Rodowicz.

Trener: Stanisław Lizińczyk

Skład UKS Hubert Ochota: M Ryłow, M. Nowicka, M. Korzeniecka (kapitan), A. Malutka, K. Gibek, M. Klukowska, K. Hincman, W Chajzer, Z. Maciejczak, M. Błażejczyk, A. Woźniak, M. Szewczyk (libero)

Trener I: Dorota Świeniewicz

Trener II: Andrzej Hincman