Gorąca atmosfera w Mrozach dzięki turniejowi strefowemu dwójek i trójek dziewcząt.
Sobotni dzień pod znakiem turnieju strefowego w kategorii dwójek dziewcząt (2007) oraz trójek dziewcząt (2006). Znamy wyniki rywalizacji w grupach.
W turnieju dwójkowym wzięło udział 41 zespołów dwójkowych podzielonych na 7 grup. W grupach zespoły grały systemem każdy z każdym. W kategorii trójek wzięło udział 26 zespołów podzielonych na pięć grup grających systemem każdy z każdym.
Przedstawiamy wyniki turnieju strefowego:
Turniej strefowy - dwójki dziewcząt - Mrozy
Grupa A
MOS WOLA 1 – ATENA Warszawa 7 15:3
MOS WOLA 1 – Iskra Warszawa 2 15:2
MOS WOLA 1 – PLAS Warszawa 2 15:9
MOS WOLA 1 - Sparta Warszawa 4 15:1
MOS WOLA 1 – Olimp Tłuszcz 1 15:5
5 zwycięstw - I miejsce w grupie
Grupa E
Atena Warszawa 3 - MOS WOLA 4 15:9
Sparta Warszawa 2 - MOS WOLA 4 15:9
MOS WOLA 4 – Atena Warszawa 8 9:15
OLIMP Mińsk Maz.1- MOS WOLA 4 16:14
MOS WOLA 4 – NIKE Węgrów 5 15:2
1 mecz wygrany – V miejsce
Grupa F
Plas Warszawa 1 - MOS WOLA 3 15:9
NIKE Węgrów 3 - MOS WOLA 3 6:15
Sparta Warszawa 6 - MOS WOLA 3 8:15
MOS WOLA 3 – ATENA Warszawa 2 15:10
3 wygrane mecze - II miejsce w grupie
Grupa G
MOS WOLA 2 – OLIMP Mińsk Maz. 15:3
MOS WOLA 2 – OLIMP Tłuszcz 2 15:9
MOS WOLA 2 – NIKE Węgrów 4 15:3
MOS WOLA 2 – SPARTA Warszawa 3 15-12
ISKRA Volley Zielona 1 - MOS WOLA 2 7-15
5 meczy wygranych – I miejsce w grupie
Składy zespołów dwójek:
MOS 1. Zuzia Zielińska i Oliwia Olszyńska
MOS 2. Małgosia Kulka i Oliwia Ziąbska
MOS 3. Marysia Kaczmarzyk i Basia Zieja
MOS 4. Dorywalska Anna i Korneluk Julia / Dominika Osóbka
Turniej strefowy - trójki Dziewcząt - Mrozy
Grupa A
MOS WOLA 2 – Sęp Żelechów 3 21:9
MOS WOLA 2 – OLIMP Mińsk Maz.3 21:11
MOS WOLA 2 – OLIMP Tłuszcz 3 23:21
MOS WOLA 2 – VICTORIA Kobyłka 2 21:13
ATENA Warszawa 1 - MOS WOLA 2 21:13
4 mecze wygrane – II miejsce w grupie
Grupa B
MOS WOLA 1 – OLIMP Tłuszcz 21-7
MOS WOLA 1 – Atena Warszawa 2 21-7
MOS WOLA 1 – SĘP Żelechów 1 21:10
VICTORIA Kobyłka 3 - MOS WOLA 1 14 – 21
4 mecze wygrane – I miejsce w grupie
Grupa C
NIKE Węgrów 1 - MOS WOLA 3 21:19
ATENA Warszawa 3 - MOS WOLA 3 24:22
OLIMP Mińsk Maz. - MOS WOLA 3 7:21
MOS WOLA 3 – Saska Warszawa 1 21:23
1 mecz wygrany – IV miejsce
Grupa E
OLIMP Mińsk Maz. - MOS WOLA 4 22:24
MOS WOLA 4 – Plas Warszawa 2 19:21
MOS WOLA 3 – VICTORIA Kobyła 1 14:21
1 wygrany mecz – III miejsce w grupie
Składy zespołów:
MOS 1.M. Wydmańska, J. Bartosiewicz, M. Daca, N. Kakietek.
MOS 2. A. Bartosiewicz, A. Kulik, A. Masica.
MOS 3.J. Tereszczuk, K. Wyszkowska, Z. Grajeta, N. Serdak.
MOS 4.J. Napiórkowska, G. Szkaradek, M. Wysocka, A. Mazur. N. Kosiorek.
W kategorii dwójek mamy w dorobku: I miejsce, 2 miejsca II, miejsce V
W kategorii trójek : I miejsce, II, miejsce, III miejsce , IV miejsce
Turniej był lekcją ogrania , sprawdzianem umiejętności techniki oraz współpracy w zespołach.
Serdecznie gratulujemy młodziutkim siatkarkom osiągniętych wyników oraz zaprezentowania się z pozytywnej strony.
Dziękuję rodzicom za pomoc w organizacji turnieju.
Zapraszamy do fotorelacji z turnieju trójek:
https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1665532886838933
https://web.facebook.com/pg/moswola/photos/?tab=album&album_id=1666085256783696