Problemy juniorów MOS III tylko w pierwszym secie

Mazowiecka II Liga Juniorów, Mos III - UKS Plas Warszawa 3:1 (24:26, 25:19, 25:18, 25:15)

Podopieczni trenera Raby, podejmowali dziś w II lidze juniorów na własnym parkiecie zespół UKS Plas Warszawa. Od początku pierwszego seta nasz zespół musiał gonić wynik, mimo lepszej gry w końcówce zabrakło po naszej stronie kończącego ataku i przegrywamy do 24. W kolejnych trzech setach, drużyna rozkręcała się zarówno w ataku jak i na zagrywce. Szybko uzyskiwaliśmy przewagę, mogliśmy grać spokojnie i kombinacyjnie. Dzięki temu wygraliśmy odpowiednio do 19, 18, 15 i cały mecz 3:1.

Skład MOS Wola: L.Bieliński, S.Adamczyk, A.Łychowski, K.Mitręga, G.Molga, P. Pawlak, M.Orzełowski, A.Antoński, M.Czaplicki, A.Ślezankiewicz, M.Pielasa (libero).