Dobry mecz kadetek MOS

Odczarowywać musiał dziewczęta MOS trener Lizińczyk w początkowych minutach spotkania z Ateną, by potem kontrolując wynik wygrać pewnie. Mazowiecka I Liga Kadetek, MOS I – Atena 3-0 (25:19, 25:23, 25:22)

Stan 0:4 pierwszego seta a zespół MOS jakby uśpiony ma kłopoty z przyjęciem. Czas dla naszych dziewczyn bierze trener. Od tego momentu gra zaczęła się układać. Wypracowujemy pięciopunktową przewagę, którą dowozimy do wyniku 19:12. Rywalki walczą o wyrównanie, ale to podopieczne trenera Lizińczyka kończą set 25:19. Drugi set rozpoczynamy ponownie prowadzeniem siatkarek Aten. Wyrównujemy przy 4 puncie i odchodzimy na 10:7. Dobrą, mocną zagrywką częstuje rywalki O.Kosieradzka, dzięki której uciekamy do stanu 15:10. Oliwia ma dzisiaj swój dobry mecz, ponieważ wychodziło jej wszystko, atak nie tylko silny w parkiet, ale bez dwóch zdań wyzbywał rywalki marzeń o pokonanie dzisiaj Mosowiaczek. Końcówka seta drugiego była wyrównana i bardzo emocjonująca, atak za atak, punkt za punkt. Przewaga wypracowana przez nasz zespół wystarczyła by zakończyć go na naszą korzyść 25:23. W trzecim secie obejmujemy prowadzenie w początkowej fazie. Ponownie skuteczne ataki Oliwi Kosieradzkiej oraz Gabrieli Rakus pozwalają przeprowadzić tego seta i wyjść na  pozycję uciekających w punktach. To komfort, bo nawet w chwili słabszych momentów, kiedy rywalki zdobywają kolejno trzy punkty po sobie, my walczymy o każdy następny punkt idąc po trzysetowe zwycięstwo.

Skład zespołu MOS: Dygdoń Zuzanna, Bąk Patrycja (libero), Waligóra Karolina, Wydmańska Julia, Kosieradzka Oliwia, Baran Karolina, Kabala Julia, Rozwadowska Martyna, Rakus Gabriela, Pacuszka Martyna, Ludynia Zuzanna, Kraszewska Weronika, Bochenek Paulina, Postek S.,