Pewne zwycięstwo Juniorów MOS

Mazowiecka I Liga Juniorów, MOS I - KS Metro Warszawa II 3-0 (25:17, 25:18, 25:16)

Początek pierwszego seta wyrównany, prowadzimy 12:10. Dobra zagrywka pozwala odrzucić rywali od siatki, możemy postawić wysoki skuteczny blok. Dzięki temu uciekamy zawodnikom metra i wynik 21:12. Wygrywamy seta bardzo spokojnie do 17.

W początkowej fazie drugiego seta nasza drużyna ma problem w ataku, przegrywamy 4:7. Dobre zagrywki Ernesta Kaciczak doprowadzają nasz zespół do remisu po 13. Od tego momentu zaczęliśmy grać lepiej w ataku, uciekamy przeciwnikowi 19:16. Seta wygrywamy do 18.

Trzeci set przypomina seta drugiego, początek seta i prowadzenie metra. W drugiej fazie seta lepsza gra po naszej stronie i uciekamy do stanu 15:10. Do końca seta gramy pewnie i wygrywamy do 16.

Skład Mos Wola: Szlęzak, Borowski, Gałązka, Prokopczuk, Belkiewicz, Strulak, Drzazga (libero) oraz Milczarski, Wachowicz, Kaciczak, Golis (libero)