Wystarczyło sił na jeden dobry set.

Mazowiecka I Liga kadetek MOS 2 – NIKE 1-3 (10:25, 9:25, 25:16, 15:25)

W pierwszym secie rywalki uzyskują dużą przewagę punktową (12:4) przy problemach zespołu MOS w przyjęciu. Rożnica punktowa rośnie (7:17), przegrywamy pierwszego seta do 10.

W drugim secie od początku przewaga przeciwniczek (5:7). Nie możemy skończyć ataku przez co Ostrołęka ucieka na 6 punktów i przegrywamy 5:11. Niestety w grze zespołu MOS brak jest przyjęcia i ataku w trakcie całego seta a set przegrywamy do 9.

Początek seta trzeciego i lepsza gra podopiecznych trenera Krukowskiego. Kończymy ataki i wykorzystujemy problemy w przyjęciu przeciwniczek dzięki czemu uzyskujemy przewagę 8:3. Kontrolujemy nasza grę. Dziewczęta złapały ducha walki co widzimy na parkiecie - bardzo dobra gra w ataku i uzyskujemy przewagę 13:8. W naszej drużynie na skrzydle bardzo skuteczna jest Amelia Malec. To dzięki miedzy innymi jej grze wygrywamy 19:16. Do końca nie dajemy szans przeciwniczkom i wygrywamy set trzeci do 16.

Niestety w czwartym secie od początku musimy gonić wynik. Przegrywamy 4:9. Od połowy seta zespoły walczą punkt za punkt, jednak to my musimy gonić wynik (15:10). Powtarzają się problemy w ataku tak jak w pierwszych dwóch setach i przegrywamy seta do 15.

Skład Mos Wola : A. Malec, K. Jankowska, P. Malinowska, K. Mazurek, E. Kaczmarzyk, M. Butryn, A. Kulik, O. Mielczarek, A. Ratowska, S. Kunikowska, Z. Kijek, W. Połosak, Z. Czarnocka.