Siatkarze BT Polska MOS Wola wygrali 3:0 w Legionowie

Dryżyna siatkarzy BT Polska MOS Wola wygrała kolejny mecz w lidze okręgowej seniorów, bez straty seta. Nasi siatkarze pokonali 3:0 Salos Legionowo , a gospodarze postawili naszej drużynie większy opór , niż w pierwszym meczu na Woli.

Dryżyna siatkarzy BT Polska MOS Wola wygrała kolejny mecz w lidze okręgowej seniorów,  bez straty seta. Nasi siatkarze pokonali 3:0 Salos Legionowo , a gospodarze postawili naszej drużynie większy opór , niż w pierwszym meczu na Woli.

Salos Legionowo - BT Polska MOS Wola 0:3 (18:25)(23:25)(18:25)

Skład MOS Wola:
Żurek, Strzeżek, Gałązka, Kaczmarek, Pawlewicz, Dziubański , Jonak (libero) oraz Marchwicki, Kostrzewa, Łukasik.

Jak relacjonuje trener Piotr Najmowicz , nasz zespół musiał dobrze powalczyć, by pokonać bez straty seta drużynę gospodarzy w Legionowie.
Dość niska sala , a przede wszystkim znacznie lepsza niż w pierwszym meczu postawa drużyny z Legionowa sprawiły, iż długimi momentami toczyła się twarda walka o zwycięstwo.

W każdym secie na początku gospodarze obejmowali kilkupunktowe prowadzenie i siatkarze MOS-u musieli gonić rywali.
W końcówkach setów siatkarze MOS Wola demonstrowali większe umięjetności i uzyskiwali korzystny wynik, mimo bardzo ambitnej postawy gospodarzy.