Dwa zwycięstwa młodzików MOS Wola w Wołominie

Młodzicy MOS Wola I wygrali dwa mecze w Wołominie, w ramach rozgrywek Mazowsza.Najpierw pokonali 2:1 pierwszy zespół Junior Stolarka Wołomin, a nastepnie wygrali z trzecią drużyną Wołomina 2:0.

Nasi młodzicy rozegrali dzisiaj dwumecz w Wołominie. Przeciwnikami był najpierw zespół Junior Stolarka  Wołomin I, a następnie Junior Stolarka III.

Pierwszy mecz rozpoczął się bardzo nerwowo , a prowadzenie zmieniało się raz w jedną raz w drugą stronę. Końcówka należała jednak do gospodarzy (przy naszej pomocy błąd ustawienia przy stanie 24:24), którzy wygrali seta 26:24.
W drugim secie mądrzejsza gra naszej drużyny, błędy Wołomina i zwycięstwo młodzików MOSu 25:14.
Podobny scenariusz miał tie break wygrany przez nasz zespół zdecydowanie 15:6.

Drugi mecz z Wołominem III odbył się bez historii , a zwycięstwo 2:0 (25:3, 25:1!!!) mówi wszystko. Cieszy, że chłopcy po przegraniu seta potrafili się pozbierać i wygrać cały, bardzo ważny mecz.

W czwartek rewanż na Rogalińskiej.
Młodzicy zagrali w składzie: Ćwikła Bolek, Strzeżek Bartek, Linka Kuba, Michalak Michał, Gluz Mateusz, Skolimowski Michał, Krysztofiak Bartek-libero. Na zmiany wchodzili: Czech Arek, Fryłow Bartek, Maluha Patryk, Tkaczyk Adrian, Dmowski Mateusz.